ספרי ילדים ניתן לקרוא באמצעות טאבלטים: אייפד ואנדרואיד.
הורידו את אפליקציית ספריאפ, פתחו חשבון בחינם (באמצעות האימייל איתו רכשתם את הספר) – הספר שלכם יגיע ישירות לספרייתכם הפרטית בענן ספריאפ – זמין תמיד להורדה לוקריאה במכשירכם. 

עליכם להירשם לאפליקציית ספריאפ שאותם ניתן להוריד בגוגל פליי. ברגע שתרכשו את הספר הוא ישלח ישירות לאפליקציה. עליכם להיכנס לאפליקציה עם האימייל איתו רכשתם את הספר באפוס.
קריאה נעימה 🙂

בהחלט – אנו מפיקים את כל סוגי הז'אנרים – ונשמח להפיק את ספר העיון שלך. אנא צרו קשר – חבל על כל רגע שהידע שלכם לא מגיע לזקוקים לו.

ניתן בהחלט – ספרי ילדים זו המומחיות שלנו. אנו יוצרים ספרי ילדים עם אנימציה, אינטראקטיב וסאונד בשיתוף סטודיו ספריאפ.
בשמחה נעזור לכם לייצר אנימציות לספר ילדים שכבר קיים – הטוב ביותר לייצר את האנימציה בתחילת הדרך – אבל גם אם כבר הוצאת את הספר ואתם רוצים לשדרג אותו – אתם מוזמנים לפנות אלינו.

ניתן בהחלט – במידה וקיים קובץ עדכני בוורד. 
אנא צרו קשר ונשמח לעזור לכם לצאת לדרך הדיגיטלית שלכם.

בהחלט – נשמח לכתוב אודות הספר החדש שלך.
לפרטים אנא צרו קשר.

ברכות על החופש ועל היצירה! בוודאי – תוכלו לקבל מספר עותקים מודפסים בדפוס דיגיטלי לחלוקה אישית – את הספר הדיגיטלי תוכלו להפיץ ולהעלות בכל חנויות הספרים הדיגיטליות ברשת באמצעות קובץ שתקבלו מאיתנו.

בימה דיגיטלית חברתית לילדים היא סדנה ייחודית לאפוס בה קבוצה של עד 10 ילדים מוציאים לאור ספר משותף ומאיירים אותו במידת האפשר בעצמם. את הרווחים על הספר הם תורמים לילדים בסיכון לפי בחירת הקבוצה. לתת זה גם לקבל. הסדנה ייחודית לאפוס ומספר הסדנאות מוגבל!

שאלה טובה – כי אנחנו הוצאה דיגיטלית בראשית דרכה – עם ניסיון רב בעולם הדפוס, ביחסי ציבור, עיתונות וכתיבה, עברנו בעצמינו את כל חבלי הלידה של ספר – על כל הפורמטים שלו. אנו מכירים את כל שלבי הפקת הספר הדיגיטלי. אנו תמיד נמצאים כאן בשבילכם לתמיכה, עידוד, מענה על שאלות. 
הספרים שלנו נמצאים באתרים נבחרים ברחבי העולם – ואף משתתפים בתחרויות. יש לנו חשיבה יצירתית ואנו לא מסתפקים רק בהוצאה הספר אלא שוקדים על מוצרים נלווים – (פרטים בהמשך).
יש לנו שיתופי פעולה עם אתרי תרבות, ואנו עמלים על יצירת קשרים עם וועדי עובדים לצורך מכירה מרוכזת של ספרים.
אם תזדקקו נוכל לתת לכם גם מענה בכל הנוגע לקידום הספר בפייסבפוק ובהמשך ברשת בכלל.
נשמח לשמוע מכם – בהצלחה 🙂

אפוס תשמח ללוות אתכם בכתיבת הביוגרפיה/אוטוביוגרפיה שלכם או של היקרים לכם. לנו יש ניסיון עצום בראיונות עומק עם אנשים וכתיבת סיפור חייהם. מחכים לסיפור שלכם.

דילוג לתוכן